U okviru festivala kulture „Ulicom Bišća“, 29. aprila održan je humanitarni koncert za djecu Centra Duga, u organizaciji tamburaškog sastava Bedem, predvođenog gospodinom Malkočem.
Ovu posebnu večer, pored domaćina – tamburaškog sastava Bedem, svojim nastupima uljepšali su i Gradski ženski hor Bihać, Elly Ramić, Hamdija Mesić, Romana Pervanić Prša, Mirza Malkoč, Emira Fazlić, Orkestar mladih KUD-a Bedem, kao i voditeljica programa Anita Ibradžić.
Ovaj događaj još jednom je potvrdio da Centar Duga ima brojne prijatelje i podršku zajednice, što je od izuzetnog značaja za njegov nesmetan rad. Posebnu zahvalnost upućujemo i građanima koji su svojim dolaskom i kupovinom ulaznica doprinijeli uspjehu koncerta i podržali rad naše ustanove.
Zahvaljujemo se organizatorima, svim učesnicima na nesebičnom doprinosu, kao i svima koji su svojim prisustvom i podrškom bili dio ove lijepe humanitarne priče.
